Leden 2011

Superstars

29. ledna 2011 v 20:36 | lpsvip |  Příběhy
Ráno LPSci vstali - a nudili se . Když v tom Marcelku napadlo že by si mohli uspořádát Superstar. To je dobrý nápad,hned na to Mongi. A tak Marcelka řekla : Takže každý má teď hodinu na to aby si vybral co bude kdo zpívat. Všichni přikývli. No a tak Marcelka vysvětlovala dál : Když bude někdo zpívat,tak ti ostatní budou porotci a budou bodovat. Jasné ? JASNÉ ! Vykřikli všichni jednohlasně. Freddy si vybral písničku Tanečky v PetShopu,Mongi dal radši přednost Pejskovi Koko ( jeho nejoblíbenější písnička ) , Fifi se rozhodla zazpívat Město ( jedna z méňe oblíbených písniček ve městě :( ) ,Jonlí se rozhodla zazpívat svojí nejoblíbenější písničku - Blikblek,Marcelka si nevybrala nic ,protože se rozhodla být moderátorkou,Kapička si vybrala svoji vlastní písničku - Kapička a foj,Fontánka si vybrala píseň Kluky bluky, Hopsálek se rozhodl zazpívat Haf Pet Shop, A Mirka si vybrala , LPALPS. Nadešel ten okamžik kdy měl na pódium vystoupit Freddy a začal zpívat : Tanečky v PetShopu , to je , ale zábava... Další vystoupil Mongi  spustil : Pejsek Koki to je kamarád ... Po něm přišla Fifi a začala :Měěěěéstoooooóó .... To byla ale hrůza všichni si zacpávali uši a proto na pódium přišla radši Jonlí ,představila se a začala : Bliikbleek tuc,tuc... Kapička spustila tu svou  Kapička a foj jsoooooooou neej ! ... Fontánka se célá třepala - nakonec se ale překonala a zpívala : Kluky Bluky ojoj... Hopsálek se těšil že už to bude mít za sebou tak odhrkal : HafPetShoptralalaalala... A to bylo všechno řekla Marcelka . Počkejte - ještě jsem tu já zavolala Mirka a pro jistotu hned začala :LPALPS ou jéééééééé... Dobře A táááák už tady mám i výsledky a vítězem je !!!!:

Freddy !!!!!!! a všichni mu tleskali ....


Tak a to je pro teď konec Příště další část ahoj !!!!!

Co vybrat ?

29. ledna 2011 v 20:07 | lpsvip |  dárečky
Chcete překvapit někoho z rodiny LPSkem ? Představuji vám HIT !: BLYTH :
panenka0
panenka1
panenka2
panenka3
panenka4
panenka5
panenka6
panenka7
panenka8
LPSci hezcí. Panenky,no jak které.

Králíček

25. ledna 2011 v 13:53 | lpsvip |  FotoGALERIE
králíček
KOUKNĚTE SE NA TOHO KRÁLÍČKA ! NO NENÍ ROZTOMILÍ ?

Moji dva LPS

25. ledna 2011 v 13:44 | lpsvip | 
Ahoj,já vím dlouho jsem tu nebyla.Ale teď tu jsem. - Takže tyhle LPS mám ( viz. níže - dvojité balení ). Koupila jsem si je na jedné akci ve městě. Velrybu jsem chtěla pojmenovat Verča,ale tak se jmenuje kamarádčina velryba a tak jsem ji dala jméno Laura. Když jsem so koupila toto balení už to byl druhý šneček LPS kterého jsem měla. Měla jsem takového růžového šnečka ( viz. níže ) Lýdii.Tomuto ( novému ) šnečkovi jsem dala jméno Terka.
Dvojité balaní - velryba šneček
Šneček
 ahoj  !!!!!!!

Speciální díl poradny.

9. ledna 2011 v 10:54 | lpsvip |  Poradna
tato poradna bude o jednom LPS a kdo ho má a bude s ním potřebovat poradit ( třeba jak často se může rozbít, může do vody atd...) může se ptát v komentářích.

TAK TOTO JE ZVÍŘÁTKO O KTERÉM JE TENTO DÍL PORADNY :
Linda


ano je to mořský koník - něco vám řeknu ,já tohoto mořského koníka mám a jmenuje se Linda. A spočátku mi na něho něšly nasadit ty brýle ,ale pak jsem na to přišla. Musí se to zasunout na ty zelené ploutvičky na hlavě.