Červenec 2012

Že by už byl večer???

28. července 2012 v 18:12 | lpsvip |  tu jsou nějaké články z mé hlavy
(Tennhle článek už píšu POTŘETÍ!!!) No,mě se zdá.....no,nevím..hodinová ručička už se pomule (ale jistě) blíří k šesté hodině,ale venku to tak nevypadá.Teď jsme u tety,protože ona bydlí blíž k vlakovému nádraří a z toho výletu jsme jeli jaksi valkem....ale až budu doma,sednu k oblíbenmu notebooku a napíšu ten slibovaný "večerní" článek. A taky Vám tu MOŽNÁ dám odkaz na nový blog. Tím tučným si vůbec nezatěžujte hlavu,stejně by jste to sami nevykoumali, a pokud o tom chcete,sakra přemýšlet,tak přemýšlejte,ale jen na vlastní nebezpečí a pak třeba do komentů napište - co jste vykoumali :DA co teď?


Nevím!!! Zachraňte mě !!! Normálně oni mě ve vedlejším pokoji pomlouvají.... 8-I no a co já už s tím nadělám???? NIC...

Tak zatím pp a těšte se na večer :-)))


5x Vtip a dost!

28. července 2012 v 8:04 | lpsvip |  tu jsou nějaké články z mé hlavy
Co bylo včera a co vše zajímavého se stalo....to se dozvíte večer....možná :D Teď musím hejbnou kostrou jelikož za 2 hoďky jedeme na výlet (budu psát večer),večer jsem sestře,bartrancovi a jeho přítelkyni (jojojo...vysvětlím večer) vyprávěla 5 mých nejoblibenějších vtipů,jinak jich znám ještě mnohem víc...tak možná někdy příště.

1.V místnosti jsou 3 pračky.Do místnosti vejde bandita,střelí do 1.pračky - zemře,střelí do 2. - zemře, střelí do 3. - zůstane žít,bandita se ptá : "Jakto,že žiješ?" Pračka :"Dlouhy život, pro Vaši pračku,Váš kalgon!"


2.Příjde jeptiška do krámku a říká : "Jeden rum,prosím", prodavač : "Ale,sestro,já myslel,že Vaše nábožeství, alkohol zakazuje.",
jeptiška : "To ano,ale já to mám jako projímadlo pro kněze.", prodavač :"Aha,tak to ano.". Prodavač prodá jeptišce rum. Za hodinu zavírá,zavře a vidí,před obchodem,na lavičce,opilou jeptišku a říká: " Sestro,vždyť jste říkala,že to máte jako projímadlo pro kěze.", jeptiška odpoví: "Vždyť ano,až mě kněz uvidí tak se z toho posere."

3.Blondýnka,zrzka a brunetka jsou na pustém ostrově,jsou tam měsíc,dva,tři....bůh se nad nimi slituje a dá každé jedno přání,první si něco může přát bruneta:"Chci být v Paříži!",je v Paříži,další si něco přeje zrzka:"Chci být v Londýně!",je v Londýně,poslední je na řadě blondýna....přemýšlí...: "Chci je mít zpátky!"

4.Čech,Rus a Američan vyšplhali na vysokou horu,sotva popadají dech a to jich teprve čeká ještě zpáteční cesta, v tom spadne balvan a promluví :"Až budu padat ze skály,skočte,dotkněte se mě a řekněte,kam chcete spadnout.",první skáče Američan,dotkane se balvanu a řekne :"Do zlata!" - spadne do zlata,druhý skáče Rus, dotkne se balavnu a řekne:"Do peřin!" - spadne do peřin,třetí skáče Čech,skočí,zakopne o balvan a říká:"Do prdele!"

5.Tři muži umřou a dostanou se do nebe,sv.Petr se jich ptá jak zemřeli,první odpovídá:"Tak já si tak v pohodičce příjdu domů,ale najedou uvidím,že jsou před mým bytem cizí boty,rozčílím se,vyrvu dveře,rozhlédnu se po bytě,ale nikde nikdo,tak zajdu na balkón a tam mi za něj někdo vysí! Zajdu pro kladivu a začnu tomu muži práskat kladivem do těch rukou - spadne,naštěstí jen do popelnice a ten hňup mi ještě nadává,no,tak po něm hodím ledničku - a pak mě klepne pepka.",Druhý říká :"Tak já si tak v pohodičce zalévám kytky na balkóně,na jednou uslyším dole nějaký hluk,nahnu se,ale přepadnu,naštěstí se chytím za sousedův balkón,ale soused příjde,v rukou má kladivo,začne mě mlátit do rukou - spadnu,naštěstí jen do popelnice,a mávám,že je vše v pořádku a ten hňup po mě ještě hodí ledničku!",Třetí říká:" Tak já si tak v pohodičce sedím v ledničce.....!"


Nákupy,aneb moje nové šminky

25. července 2012 v 20:19 | lpsvip |  fotím
Tak ráno jsem psala,že jsme byly v tom městě a moje sestra na logopedii....popsala jsem Vám co jsem si koupila,ale dám Vám i fotky s cenou:

Turictický výlet

25. července 2012 v 16:06 | lpsvip |  fotím
Tak v sobotu (21.7.2012) jsme se vydali na turistický výlet.Šlo nás celkem 7 - já,sestra,mamka,taťka,teta,kamarádka a její taťka (on se kámoší s mojí mamkou nebo tak prostě).Tak od začátku.....vstávali jsme asi v 8:00,protože 9:35 nám jel bus z nádraží,,kde dojdeme tak asi za 15 minut,když jsme tam došli,už na nás všichni čekali,asi po 3 minutách přijel autobus,vyvezli jsme se na takovou mezi zastávku v jedné hospodě (protože pršelo),když přestalo pršet,vydali jsme se na cestu,šli jsme asi 4.5 km,až jsme došli k cíli,byla tam i restaurace,tak jsme se tam stavili na oběd,já si dala Kuřecí maso s broskví,americké brambory a samozdřejmě mou oblíbenou oblohu.Potom jsme šly já,sestra a kámoška ven,bylo tam takové hřiště s trampolínou na které jsme se střádaly vždy po 10 minutách ;-) potom jsme šly zase zpět domů,po cestě jsme se,ale stavili u jedné naší známe a potom už jsme asi v 18:00 jeli autobusem domů.

A také jsem hodně fotila a natáčela (kámoška taky,a proto jsme byly skoro pořád pozadu :D ale jednou jsme si udělaly takový větší náskok :D)

Nějaké ty fotky a video v celém článku....

Budííík!

25. července 2012 v 12:28 | lpsvip |  si píšu deník
Tak dnes ráno nás mamka vzbudila 8:15,protože moje sestra šla na logopedii a potom jsme šli do města. Sestra byla na logopedii rychlá,tak pak následovaly (menší) nákupy!!! No,ale začneme od té logopedie,sestraa byla obědnaná na 9:40 a já jsem se tam šla podívat jak se jí to (ne)daří :D Chvíli jsme seděly v "čekárně",byla to taková uzká chodba,ale nejhorší bylo,že na ni byly jen 2 židle a ty si obsadily sestra s mamkou,takže já musela stát!!! No,ale naštěstí nás skoro hned zavolala ta paní magistra (říkám magistra,protože jako nwm jestli to je učitelka nebo doktorka,protože ona je mgr.,ale je to klinická logopedie) a šly jsme dovnitř a prootže pršelo,tak já jsem musela cellou dobu co jsem ta, seděla,držet ty mokré deštníky.Ta paní se sestry ptala,jako co už jsme dělaly o prázdninách a tak a já ji tam hnapovídala jako hňup a stejně nevěděla nic :D a potom ji zkoušela,jako jak umí to co měla za domácí úkol a potom četla a tak.A pak jsme šly do toho města na nákupy a já si koupila stíny na oči a pudr,ségra si koupila taky stíny (stejné jako já jen větší),taky ten pudr (taky stejný,jen světlejší,protože má světlejší hubu) a ještě rtěnku,kterou jsem použila na focení do miss ;)

A to mi připomnělo,prsím hlasněte mi TADY :* (smutně koukám)

Když jsem byla týden pryč

24. července 2012 v 19:09 | lpsvip |  si píšu deník
Určitě si vzpomínáte,když jsem psala,že budu týden pryč,protože jsem byla u tety.Co, vybavuje? Pokud ne, tak je to TADY,ale když jsem tam byla,zažila jsem hodně věcí a docela toho i nafotila a nějakou tu ukázku máte v celém článku.

Plavecký tábor

23. července 2012 v 21:52 | lpsvip |  si píšu deník
Tak minulý týden jsem byla se svoji sestrou na plaveckém táboře,napřed jsem tam vůbec nechtěla,protože jsem tam byla dva roky předtím,ale to jsem měla o táboře úplně jinou ( a mylnou) představu! Ony ty tábory jsou totiž dva - jeden je označený jako I. a ten druhý jako II. a já jsem před tím byla 2x na I. a tam jsem byla v prvním družstvu a tam jsme plavali třeba za 1 den 3km nebo tak, a bylo tam samozdřejmostí,že umíš skákat šipku, nebo uplavat 20m pod vodou,téhdá jsem to také neuměla,ale holt nechali mě tam :@ Ale tento rok jsme byly na II. a tam byli i ti,co závodně plavou a tak ti byli automaticky v tom družstvu č.1 (nejlepší) a já se posunula do 2. :D byla jsem štěstím bez sebe, a navíc jsme dostali dobrého trenéra....bylo nás tam 6 holek a pět kluků a byla tam i moje sestra a její nejlepší kamarádka ze třídy (ale to úplnou náhodou).
No tak jsem si to nakonec užila a klidě bych šla i znovu :D
Tak dobrou noc!
lpsvip

Zoo Olomouc

18. července 2012 v 18:11 | lpsvip |  z fotek dělám videa

Neřešit! Za týden jsem z5!!!

7. července 2012 v 9:04 | lpsvip |  nevím co mám psát
Ahojte lidi!! Jsem teď u tety a ta má strašně pomalý počítač a tak nemůžu přidávat ani fotky a ani videa svých zážitků,vše si,ale zapisuji,abych na nic nezapomněla.Všechno sem dám za týden - až se vrátím domů.Tak zatím pp!A hlavně...

UŽIJTE SI PRÁZDNINY!!!


Koupák ♥♥♥

3. července 2012 v 18:24 | lpsvip |  si píšu deník
Tak v neděli jsem byla na koupáku s taťkou a sestrou,no to byla docela nuda,ale dneska jsme tam byli na celý den s kámoškou a byla prdéél,jsme napřed hupsly do strááášně ledové sprchy (myslela jsem,že umřu :D) a pak do stráášně ledové vody tam venku...no a tak,kámoška měla brýle a tak jsme tam s nimi blbly (no hlavně já,nešly mi vůbec nasadit a když už,tak jsem nic neviděla,protože jsem měla před očima vlasy,no,tak a zase znovu,tak jsem je měla na době pořádně asi jen jednou nebo 2x) No a pak jsme šly (jen na chvíli :D) plavat,no já a ségra jdeme od 16. na plavecký tábor,tak jsem trochu trénovala,protože tam se denně plave 3km a jako bez tréninku...no,ale ten "záchvat plavání" nám moc dlouho nevydržel,protože asi po 3 minutách jsme šly na skluzavku a huráá do vody a vždy když jedna jela tak některá si vzala brýle a sledovala,jak ta druhá přistála pod vodou. No a pak jsme šly na chvíli dovnitř a tam jsme plavaly a skákaly a kámoška mě učila vylést z bazénu mimo schůdky :D no...se mnou docela prdél...a pak jsme šly na tobogán,ještě tam byla řaada SKORO až na konec schodiště,tak jako jen jedna jízda,ale já jsem se v tom tobogánu málem převrátila :D no a pak jsme šly palavt pod takový vodopád :D no a pak jsme šly ještě ven a tam jsme hrály scénky a byly (zase) na skluzavce....

Upřímně doufám,že jste si dnešek užili stejně krásně jako my....

A je mi upřímně líto někoho kdo se teď smaží v budu do Řecka....

Tak zatím pááá...

Jo a ještě zítra jedeme k tetě a po cestě se stavíme do zoo v Olomouci a "vyvětrám" i svůj foťáček :D