Leden 2014

Zkažené klapky 2013

26. ledna 2014 v 20:53 | Nelly Tinker |  Moje videa
Jelikož mi Míša včera poslala video, které bylo složené z nepovedených záběru při natáčení faktů, tak mě napadlo, udělat tady tento sestřih všech nepovedených scén za uplynulý rok 2013 ;)
I když já většinou ty nepovedé scény mažu, ale tak tyhle jsem tam někde vyhrabala :D A zabralo mi to celý den, podívat se na všechny videa, abych našla všelijaké trapasy... :D Tak snad to oceníte .. :)


Co na to říkáte? Která "scéna" se Vám líbí nejvíce?


Pravé Kakao Challenge

24. ledna 2014 v 21:54 | Nelly Tinker |  Moje videa
Zdravím u nového článku ;) Dlouho žádný nebyl protože jsem prostě lazy :D ;) :P Ale mám jich asi 5 rozepsaných nebo prostě mám nápady, ale nechce se mi do toho jít :D
Tak tady je Challenge z dneška :P Úplně nejhorší v mém životě! :PPrvní dny nového roku

11. ledna 2014 v 12:15 | Nelly Tinker |  Zážitky
Zdárec lidi :-* dlouho jsem nepsala, protože absolitně nemám čas :P (popravdě, ani nevím co tedy dělám, když nemám čas, ale to přeskočmě ;))
Rozhodla jsem se tedy těch pár dnů shrnout a připomenout nejdůležitější data ;)

2.1.2014
Spala jsem u Gabči :DD a celé odpoledne jsme hrály Survivor Board Game <333
Tady jsou nějaké ukázky ze hry : (I hate Survivor Board Game season 6!!!)

TIP: SLEDUJTE V CO NEJVYŠŠÍ KVALITĚ ;))
No a pak jsme si v noci asi do dvou do rána povídaly a smály se :D a nedávno ve škole jsme probíraly, co jsme téhdá všechno probíraly :DD a jak je v tom videu nakonci to průměrné pořadí, tak já sem to Gabči diktovala kdo byl v které série na kolikátém místě a zrovna jsme byly u Ruperta a já : "Rupert - 15", Gabča to napsala, ale jelikož nevěděla jak se píše Rupert, tak se mě zeptala : "Píše se to takhle?" a mě to hned nedocvaklo tak já na to :" Jak se asi píše 15???" :DD a nedávno v němčině Gabča: "Jak se píše osm?" a já sem jí na lavici napsala osmičku :DD

3.1.2014

Padající opice

3. ledna 2014 v 20:16 | Nelly Tinker |  Zážitky
Tenhleten článek jsem přednastavovala na včerejší 18tou hodinu, ale blog.cz mi teď nějak blbne - pořád mě odhlašuje, teď se mi konečně šlo přihlásit, nevím proč, ale prostě se článek nezveřejnil :(

30.12. 2013 byl úplně bestovní :) dopoledne jsem šla s Míšou do města a odpoledne jsme zaše šli na "procházku". Ale koho by napadlo, že za dopoledne nachodím víc než za odpoledne :DD V 9:30 jsme měly sraz, a že si Míša potřebuje koupit nějaké linky, korektor a barvu na vlasy (teď přemýšlím co z toho si koupila a co si koupila navíc :D). Šly jsme do Jednoty a Míša mi zrovna ukazovala co, z toho co tam mají dostala na Vánoce a jedna ta zaměstnankyně volala na druhou : "Kde jsou ty padající opice?" :DDD ježiš... nemohly jsme z toho :D pak jsme šly do Tety. A po cestě do DM jsme rozpitvávaly, proč jsou zrovna dneska všichni ve městě a jsou tam takové kolony. Ale fakt, takže 2 000 lidí je někde odjetých, 1 000 v hospodách.. a to je jako zbytek v autě nebo ve městě? Možná ne, ale vypadá to tak :DD. V DM zase půl hodiny (možná víc???), no jak je u nás zvykem ;). Pak si tam Míša četla u nějakého produktu co to je, přečetla asi dvě věty a zjistila, že to čte maďarsky .. :DD nojo... šly jsme ještě do Takka, kde měli ÚŽASNÉ TRIKO!!!! :) ale co já si za 10 Kč, které jsem ještě neměla s sebou koupím :D a v Deichmannu si Míša zkoušela boty. A jelikož jsem 11:30 musela být doma, šly jsme. Míša ještě zavolala dědovi, jestli nám nejede nějaký autobus. Bylo 11:12 a že autobus náma jede 11:15 :D aha, ale on přijel 11:13.. tak my běžíme... :DD nakonec jsme to stihly, ale říkám : "Na dnešek mám naběháno..." :D V autobuse mi Míša dala vánoční dárek. :) a dlužím ji 12 Kč za bus, takže mých 10, někde vyhrabu 2 .... ... Doma jsem se naobědvala a šli jsme na autobus.. Ale zapomněla jsem si sluneční brýle :/Silvestrovské video :)

2. ledna 2014 v 11:59 | Nelly Tinker |  Moje videa
Omlouvám se, že je to trochu se zpožděním, ale včera jsem buď spala nebo dodělávala jeden článek (teď nechápu co jsem na něm tak dodělávala -_-), ten bude v 18:00 :DD Ale už nevím co bych k tomu napsala.... :))
Jenom Šťastný nový rok :-*


TIP: SLEDUJTE V CO NEVYŠŠÍ KVALITĚ ;))
A nevím proč, ale blog.cz už mě zase odhlašuje jako kdysi :/