Duben 2014

Narozeninový TAG

16. dubna 2014 v 6:00 | Nelly Tinker |  Moje videa
Čauky :)* Tak jelikož mám dneska NAROZENINKY (Bacha, já nemám narozeniny, ale narozeninky!), rozhodla jsem se natočit Narozeninový TAG :)

Tak, hurá na to!

TIP: SLEDUJ V HD KVALITĚ!!! ;)
TAG :)): 100 otázek na které se nikdo neptá

10. dubna 2014 v 6:00 | Nelly Tinker |  Moje videa
Dneska to bude další TAG který jsme společně s Míšou natočily. Bude tedy trošku delší, protože jak už z názvu vyplývá, jedná se o 100 otázek na které se nikdo neptá :) Já tam vypadám jako hňup, ale co už :DD Tak přeji příjemnou podíívanou :)

TIP: SLEDUJ VE VE VYŠŠÍ KVALITĚ ;))TAG: Jedno slovo

8. dubna 2014 v 6:00 | Nelly Tinker |  Moje videa
Tak tady je další ze série TAGů, které jsme natočily u Míši :) A už to nebudu dál prodlužovat jelikož tenhle TAG se jmenuje JEDNO SLOVO :) Příjemnou podívanou :)

TIP: SLEDUJ V VYŠŠÍ KVALITĚ :))
ODKAZ NA MÍŠI INSTAGRAM :DDD


5. - 6.4.2014 - Stěhování nábytku k sousedům...

7. dubna 2014 v 6:00 | Nelly Tinker |  Zážitky
Vítejte všichni u nového článku :) Dneska to bude trochu podrobněji o víkendu :) ... Rodiče odjeli někam do pryč na nějakou oslavu a já sem nechtěla být sama doma, tak jsem šla k Míši :D (sestra si vynutila spaní u tety) Byly jsme domluvené na čtyři hodiny (dobře, trochu jsem se opozdila, protože jsem musela jít do Penny a koupit brambůrky, Nutellu, čokoládu a hlavně sušenky! Na ty už jsem měla chuť 3 dny :D - Míša mě za to všechno nenáviděla.. Upss..). Když jsem přišla (tak si toho Míša ani nevšimla -_-) byly jsme chvilku na tabletu, sledovaly YouTuberky, hrály hry (hlavně Milionáře :D)... Pak tedy, že jdeme natočit TAG Most Likely To (Již jsem ho na blog dávala, můžete ho najít TADY) ke kterému jsem přinesla otázky. A když už jsme tak pěkně seděly s foťákěm naproti sobě, natočily jsme ještě další 3 TAGy (které se nám, ale strašně těžko hledaly a stěžovaly jsme si, že většina blogerek nemá rubriky a když už je má, tak jsou ty otázky v angličtině a Míši se to nechtělo překládat :D), také jsme zjistily, že má Míša v pokoji strašně lehký nábytek, jelikož když jsme se jenom trochu opřely o skříňku u které jsme seděly, tak se začala stěhovat k sousedům -_- + jsme se asi 200x vyfotily, přičemž ty nejlepší fotky jsou fakt božské - ano, věříme si :D, však můžete posoudit sami :


Pak jsem Míšu překecala, ať jdeme ven, kde jsme se samozřejmě zase několikrát vyfotily :D A natáčely jsme úplně postižené videa (ty v žádném případě neuvidíte!!!!! :D) - např. video jak se stát stromem do 20 vteřin :D a jelikož jsme měly foťák pověšený na větvi, tak jsem vymyslela název pro náš společný blog, který si chceme založit a to www.vetev.blog.cz! A hlavně že Míša mi rozuměla www.vetev.vlak.cz :D


Když jsme se navečeřely, tak jsme šli, já na mobil (jsem se divila že jsem tam chytla WiFi :O!) a Míša na noťas na svůj skvělý moderní internet! Ten byl tak rychlý! Až jsme nestíhaly! (samozřejmě ironie -_-)... A pak jsme seděly na gauči vedle sebe a psaly jsme si otázky na asku :D Nastala i chvíle, kdy Míša napsala, že má chill s Heldou - tak jsem se musela přejmenovat na Heldu -_- (přesněji na "PS: Jsem Helda"), a jelikož si za chvíli Míša zase začala stěžovat na inteenet napsala jsem jí: "Blážo, máš moderní internet, že?" , no a tak se zas ona přejmenovala na "Říkejte mi Blážko" :D
A hlavně že se nám chtělo už v devět spát, ale šly jsme až v jednu :D
Nojo, prostě jsem si zas jednou perfektně užila víkend :-*


Most Likely To TAG (Helča vs. Míša)

6. dubna 2014 v 16:02 | Nelly Tinker |  Moje videa
Konečně je tu zase "novější" článek. Včera jsem spala u Míši a natočily jsme společně 4 TAGy, takže mám zase na delší dobu o články postaráno :D Prvním z těhle TAGů je TAG Most Likely To (Helča vs. Míša), přeji příjemnou zábavu :)

TIP: SLEDUJ VE VYŠŠÍ KVALITĚ ;))