Červenec 2014

28. - 29.7.2014 ....

31. července 2014 v 11:08 | Nelly Tinker |  Adminka

V pondělí jsem spala u kamarádky Gabči. Výše se můžete podívat na video - takový sestřih z random videí :))

Byly jsme domluvené na 15tou hodinu, a jelikož to venku nevypadalo zrovna slibně, co se počasí týče, taťka se nabídl, že mě sveze autem.
Když jsem dorazila ke Gabči, odložila jsem si věci, a šly jsme do Rossmannu, abychom koupily věci potřebné na challenge, kterou jsme chtěly natočit (její první díl uvidíte zítra, druhý pozítří - rozdělila jsem to do dvou videí, aby to nebylo tak dlouhé ;)). Ovšem výjdeme ven, a lije jako z konve -_- Taťka na nás naštěstí čekal pod okny, tak jsme jenom přeběhly, nasedly do auta a jely. Potom zase boj s deštěm při cestě do drogerie a z ní... prostě nakonec mokré jak slepice, venku bouřka a na silnici skoro záplavy...
Doma jsme se pak osušily ... :D ... a koukaly na videa nebo hrály hru The 100 , kterou Gabča vyrobila.

Takhle jsme tam např. opékaly Marshmallow (omlouvám se, Chamallow) na ohni (oranžové hrací kostce :D)
Taky mi Gabča dala příšerný hlavolam... ale na začátku zapomněla dodat, že z toho musí být čtverec 3x3 :D (omlouvám se za blesk u fotky, ale jinak mi to vyfotit nechtělo :/)Gabča se také rozhodla, že bude natáčet na YT , tak natočila své 1. video a to 20 faktů o mně.
Na večeři jsme měly výbornou zapékanou brokolici :P
Večer jsme si pak pustily Teorii velkého třesku,a nějak jsme u toho zřejmě usnuly, protože si to nějak napamatuju :DDD


Ráno jsme pak měly přesně vytyčený program :D
Budík jsme měly na 8 hodin, Gabča si šla umýt vlasy, pak jsme si daly pleťovou masku, nasnídaly se, trochu jsme se nalíčily, Gabča si pak řekla, že video 20 faktů o mně, které natáčela včera je nepovedené, tak ho natočila znovu a pak už honem, honem natočit challenge.
A než jsme se nadály bylo okolo 12-ti hodin.
Naobědvaly jsme se, k tomu si pustily nějaký díl The 100 a po obědě jsme si šly udělat prstýnky (v DM jsem kupovala takové ty prstýnlky jak byly v limitce Barzil od Essence)

Takhle nějak naše výtvory dopadly....A potom šla ještě Gabča k nám, abych ji pomohla s úpravou videa, vytvořením kanálu apod. :))

A to by bylo k tomuto dni asi vše a zítra se můžete těšit na Challenge ;))


Garden party 18.7.

27. července 2014 v 22:41 | Nelly Tinker |  Zážitky
Dnes se vrátím o týden zpět a připoměnu si (ale hlavně Vám) letošní Garden party (článek o minulém ročníku naleznete ZDE ). Minule to bylo hlavně ve znamení fotek, dneska jsem se rozhodla je dát do videa a krátce popsat, co všechno se tam dělo tentokrát, a to od dojení krávy až po Mistrovství světa v .... to se nechce překvapit , ale šéfovaly jsme tam tomu :D Ono totiž ten šéf si "odskočil" (šel si zkusit střelbu z luku -_-) a svěřil nám to tam :D Prostě Boss :3 Ale teď už hurá na video :)A TĚŠTE SE NA PODOBNÝ ČLÁNEK ZNOVU ZA ROK ;)Nákupy 10.a 17.7.2014

17. července 2014 v 21:12 | Nelly Tinker |  Moje videa
Tak k tomuto videu jsem byla "tak trochu přemluvena" ... :D ... ale jsem za to ráda :)) Jinak bych se k tomu totiž nedokopala :D