Challenge s holkama

30. srpna 2014 v 21:54 | Nelly Tinker |  Moje videa
V pondělí jsem spala u Míši, a tak jsme natočily i nějaká ta videa. Na jejím blogu už se můžete podívat na "Co je v mojí puse" a možná bude někdy ke zhlédnutí a "Kramlíková Challenge".
A u mě se teď můžete podívat na kraťoučký sestřih "Odezírání ze rtů" (celé video mělo 40 minut, protože jsme se do toho nějak zažraly :D)


V úterý po zkoušce dramaťáku k nám pak přišly kámošky Venda a Bára. Natočily jsme společně Bon Appetit Challenge.Je to Challenge mé vlastní výroby (teda doufám, že to ještě nikdo předtím netočil :D).
Jde o to, že jeden má zavázané oči a ostatní pro něj tvoří jednohubky složené ze 3 nebo 4 věcí (většinou se k sobě moc nehodí) a dotyčný nešťastník musí uhodnout, jaké že věci v jednohubce jsou. A jak to dopadlo? Podívejte se ve (už o něco delším) videu :)

Video je v trochu horší kavlitě jelikož se nenatáčelo na pevném bodě a taky nám došla baterie ve foťáku, tak jsme musely natáčet na mobil. - jo a holky někdy natáčely proti oknu, tak prosím nekomentujte jak je to debilně natočené, děkuji :)

xoxo :*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama