Zážitky z cest

4. srpna 2014 v 12:51 | Nelly Tinker |  Zážitky
Tenhle článke bude jenom kecací. Chtěla jsem ho napsat, ale přišlo mi to zbytečné. Ale když se Míša nudí a chce abych napsala článek... tak proč ne :)
Jedná se o to, jak "příjemně" se mi o prázdinách cestovalo.

Když jsme jeli letos pooprvé k tetě (vlakem), čekalo nás na nádraží nemilé překvapení. Když jsme přišli, bylo všechno v pohodě. Vlak měl jet v 9 hodin. Ovšem 8:56 (nebo prostě tak nějak :DD) se na tabuli odjezdů objevilo 100 minut zpoždění. Však jo, proč né -_- Teta se kteou jsme jeli naštěstí bydlí ani ne 5 minut od vlakového nádraží, takže jsme se šli ještě domů koukat na atletiku :DD Když jsme se tedy po hodině a půl vrátili zpátky na nádraží na tabuli už svítilo číslo 120, tak jo, chvilku ještě počkáme, stejně nám nic jiného nezbývá - žádný jiný vlak nejel. Ovšem zpoždění se pořád navyšovalo a já už to hlášení znala nazpamět -_- ... až ten vlak nakonec zrušili úplně, protože v 11 jel jako kdyby ten samý (se stejnou dráhou) a i ten měl ještě 30 minut zpoždění. Takže jsme nakonec vyjeli o dvě a půl hodiny později -_- (nakonec jsme se dozvěděli, že vlak měl zpoždění kvůli tomu, že pod něj někdo skočil - taky o tom mohl dát vědět, jeli bychom dřívejším vlakem)
A nejlepší, že jsme se blížili k Olomouci a volali jsme mamce (která měla noční) a teta začala : Tak my dojíždíme .... do Olomouce. A mamka na to: Cože?!! Já že chceš říct, že už dojíždíte první flašku :DDD

A ani když jsme k té tetě jeli po druhé neměli jsme klid, to zas ve vlaku nefungovala klima :DD

A nakonec tohoto článku napíšu zážitek ze soboty, kdy jsme šli přes kopec na jednu oslavu.

Napřed jsme museli dojet na místo srazu (odkud jsme pak vyšli) autobusem. Ale jelikož naše město je celé rozkopané, jel jenom takový minibus (cca pro 30 lidí). Jenže protože na konečné zastávce kam autobus jel byl nějaký festival, jelo jenom tam asi těch 30 lidí. + ještě nějací "normální" turisti jako my a ještě dětský tábor. A teď narvěme se do toho busu, že :D A my debilové, kteří jsme vystupovali nejdřív jsme si stoupli úplně dozadu :D No v autobuse úplně jak sradinky, horko bylo... ještě že jsme stáli pod střešním oknem kteéá bylo otevřené a alespoň z tama šel nějaký čerstvý vzduch. A když jsme vystupovali, tak si s náma museli vystoupit ještě všichni ostatní, abychom se vůbec dostali ven (naštěstí jsme nevystupovali sami, takže jsme tam nebyly jediní jak debilové, a taky štěstí, že to byla taková dobrá parta lidí a ti byli rádi, že se můžou provětrat :D)
Ale nakonec ta oslava stála za to :DNevím kdo všechno to četl, koho to bavilo a tak :DDD Ale ono je to celkem jedno :DD

A co Vy? Máte nějaký podobně "skvělý" zážitek z cest?
xoxo :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 serendipity serendipity | Web | 22. června 2015 v 17:00 | Reagovat

pujcka ceska lipa domu [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama