Leden 2015

Začátek roku 2015

19. ledna 2015 v 19:13 | Nelly Tinker |  Adminka
*ještě malá otázka na začátek... co kdybych zase udělala nějaký vtipný sestřih z videí z minulého roku ?? něco tohoto typu? :)

Zdravím :) Normálně se mi zachtělo napsat článek :OO (*potlesk) Už jsem o tom přemýšlela dříve, jelikož jsem byla opět na 3 králové sbírce, tak jsem si vzpomněla na článek z minulého roku (hééj...co já nezjišťuju...já už neumím vkládat odkaz :O :D) a že bych tedy mohla dát fotky i letos. Jenže, okokok, NEMÁM FOTKY, všechny má moje sestra a donutit ji aby mi půjčila foťák..no, děs :( Ale já jsem úplně úžasná, šikovná, apod. :D a (*famfáry) tady jsou fotky :
a když už jsem u fotek, tak my už byli nachystaní snad hodinu předem, tak jsme stáli před kostelem a vždycky šel někdo okolo a : "Můžu si vás vyfotit?" Tak nás fotilo asi 20 lidí...nojo, budeme slavní :3 :Da tímto bych asi u fotek skončila... a to z jednoho prostého důvodu. Moje sestra pak už fotila jenom "výtahové fotky" prostě v každém výtahu jedna fotka, jako třeba tato:
(takových je snad ještě 552456248642,16545), ale já vybrala tu NEJ (tu na které nejsem :DD nebo jako jo, ale ze zadu)A konečně ještě nějaká MOJE fotka, kterou jsem vyfotila :D

A potom jsme párkrát byly i s Míšou venku, ale na jednu vycházku NEZAPOMENU :DDD 12 km po chodníku s 5 cm ledu... aneb rozrostl se nám zimák nebo já nevím :D ale tak, nafotily jsme i pár fotek, pár se mi jich i líbí (OK, 3, nebo možná i víc, ale vybírat z tolika fotek .. :))):


Pro dnešek děkuji za pozornost :) mějte se :)